Отзиви - страница 7
ДС
Деси Стоилова
Много съм доволна от Киндермаркет! Поръчвала съм няколко пъти за моето бебе – качествени продукти, добри цени и коректно обслужване. Препоръчвам!
ПВ
Полина Василева
Обслужването беше добро, столчето пристигна много бързо.
М
Марияна
Какво мнение?Хареса ми кошаркатя. Лека, удобна и лесно се сгъва и разгъва. Ще продължа да пазаря от вас, защото се доверявам. Само да се роди внучето ми.
Закупен
АМ
Ангара Маринова
Доволна съм много сте коректни
Детска лятна количка Lorelli - Quick, Бежова
Закупен
Супер
KM
kristina matova